7.8 Зміна конфігурації та додаткова комплектація вже активної послуги розміщення обладнання

Якщо Вам необхідно розмістити додаткове або змінити характеристики раніше встановленого обладнання в ДЦ TheHost, для виконання цієї операції необхідно виконати наступні кроки:

  1. Вам необхідно повідомити нас про майбутні додаткові розміщення або зміни в розміщеному устаткуванні. При цьому необхідно вказати характеристики нового обладнання або описати змінні властивості вже встановленого. Повідомлення необхідно надіслати нам із особистого кабінету або за допомогою електронної пошти на поштову скриньку info@thehost.ua.

  2. Отримати від технічної підтримки висновок про можливість, дату, терміни та вартість проведення робіт та погодити всі зазначені питання в рамках запиту.

  3. Змінити перелік додаткових послуг у властивостях колокації у своєму особистому кабінеті та, якщо доукомплектація має на увазі це, змінити також поточний тариф для розміщення обладнання в рамках створеного запиту.

  4. На підставі описаної Вами заявки ми виставляємо, якщо необхідний, рахунок на оплату та надаємо Акт приймання-передачі обладнання. Також, якщо проведення робіт має на увазі розкриття пломби, ми виставимо Вам на підпис Додаток про згоду на порушення пломб.

  5. Уважно ознайомитись з Актом прийому-передачі, роздрукувати в одному примірнику, підписати та надіслати нам разом з Вашим обладнанням. Підписати Додаток про згоду на порушення пломб та надіслати нам його поштою або з ЕЦП через Paperless/Medoc/Vchasno.

  6. Оплатити виставлений рахунок або поповнити рахунок в особистому кабінеті будь-яким зручним способом.

  7. Надіслати кур’єрською службою, разом з обладнанням, раніше роздрукованим та підписаним Акт приймання-передачі. При надсиланні обладнання та документів обов’язково оплатити повну вартість доставки, оскільки без цього обладнання з нашого боку не може бути прийнято.

  8. Про успішне виконання робіт ми повідомимо Вас у заздалегідь створеному запиті. Якщо в процесі виконання робіт пломба на устаткуванні була порушена, ми знову її опломбуємо.

Якщо розміщення додаткового або зміна характеристик раніше встановленого обладнання планується без використання кур’єрської служби, Вам необхідно заздалегідь, не пізніше ніж за одну добу, повідомити дату та час запланованого візиту до ДЦ TheHost. Серед відвідувачів має бути хоча б одна людина з рівнем доступу, яка дозволяє проводити роботи з Вашим обладнанням у межах ДЦ згідно з чинним Договором.