Акція! Безкоштовне перенесення сайтів

Для всіх клієнтів, які замовили та оплатили в нас послуги хостингу, VPS/VDS або виділених фізичних серверів, діє безстрокова акція! Одразу після оплати послуги Ви можете звернутися до нас у технічну підтримку, вказавши всі необхідні параметри доступу до Вашого сайту на старому хостингу.

Після цього наші фахівці перевірять правильність і повноту вказаних Вами параметрів доступу, виконають перенесення даних зі старого хостингу, налаштують і протестують роботу Вашого сайту на нашому хостингу.

У підсумку Вам не потрібно бути технічно підкованим у питаннях перенесення і налаштування сайту. Всю необхідну роботу виконають кваліфіковані фахівці нашої Компанії.

Мінімальний строк замовлення послуг, що дозволяє взяти участь в акції:

 • Хостинг - від 6 місяців
 • Преміум-хостинг - від 3 місяців
 • Реселінг хостингу - від 1 місяця
 • VPS/VDS - від 1 місяця
 • Виділені фізичні сервери - від 1 місяця

Безкоштовне перенесення сайтів надається один раз після початкового замовлення та оплати послуги. Максимальна кількість сайтів, які можливо перенести в межах акції безкоштовного перенесення - 10.

Важливо розуміти, що перенесення веб-сайтів пов'язане зі зміною налаштувань змінних оточення, налаштувань середовища інтерпретатора PHP та іншими характеристиками старого і нового хостингу. Зважаючи на зазначене, Ваші сайти можуть працювати дещо інакше після перенесення. Зважаючи на те, що наші фахівці можуть не знати всіх нюансів роботи Ваших ресурсів, ми надаємо нашим Абонентам 48 годин на перевірку коректності роботи їхніх веб-сайтів після перенесення. Протягом цього періоду ми максимально швидко та безкоштовно виконаємо необхідні додаткові налаштування Вашого хостингу для роботи ваших сайтів. Водночас, щоб уникнути спекуляцій, усі можливі скарги на некоректну роботу сайтів після перенесення, озвучені Абонентом після 48 годин з моменту міграції веб-сайтів, будуть трактуватися як такі, що розглядаються без прив'язки до умов цієї Акції.

Особливістю цієї Акції є те, що ми не робимо зміни чи модифікації кодової бази веб-сайтів при їх перенесенні. Це включає інформацію, що зберігається в базах даних. Зважаючи на це, ми не змінюємо доменне ім'я сайту, адреси сторінок та інші модифікації, що призводять до зміни зовнішнього вигляду та текстового опису при виконанні переносу в рамках цієї Акції. Одночасно з цим дані роботи можуть бути виконані на платній основі в рамках нашого Розширеного адміністрування.

При перенесенні сайтів, наші фахівці виконають усі можливі та розумні дії для перенесення додаткових ресурсів зі старого хостингу: SSL сертифікатів, електронної пошти або спеціальних налаштувань, необхідних для роботи ваших сайтів. Незважаючи на це, через специфічні особливості реалізації панелей управління інших хостинг-провайдерів, ми не можемо гарантувати коректне або успішне перенесення зазначених додаткових ресурсів.

Які переваги?

 • Простота використання. Для замовлення безкоштовного перенесення веб-сайтів Вам достатньо стати нашим клієнтом, оплатити послугу хостингу на період, достатній для участі в Акції та звернутися в технічну підтримку для перенесення потрібних сайтів.
 • Відсутність сплати за перенесення сайтів. Немає необхідності додатково витрачати свій час або гроші на оплату сторонніх фахівців для міграції сайтів
 • Перевірка результата. Робота виконується лише нашими спеціалістами, які, крім самого перенесення даних, додатково перевіряють вимоги та коректність роботи сайтів на нашому хостингу
 • Зручність перенесення. Вам не потрібно буде розумітися на технічних деталях роботи Ваших сайтів після виконання міграції на наш хостинг. У цьому Вам допоможуть наші спеціалісти
 • Швидкість міграції. Спеціалісти TheHost використовують передові рішення для максимально швидкого перенесення Вашого сайту, що дає можливість виконати міграцію сайту з нульовою або мінімально можливою затримкою в роботі
 • Додатковий час для перевірки. Ми надаємо нашим Абонентам щонайменше 48 годин на перевірку результатів перенесення веб-сайтів
 • Перенесення всіх доступних ресурсів. Наші фахівці докладуть усіх необхідних зусиль для міграції додаткових ресурсів, необхідних для роботи ваших сайтів
Для замовлення акційної послуги перенесення сайту необхідно зайти в особистий кабінет і звернутися до нашої служби підтримки, вказавши всі необхідні параметри доступу до старого хостингу:
 • адреса і назва сайту для перенесення
 • адреса, логін і пароль доступу до панелі керування старим хостингом
 • дані доступу до сайту по протоколу FTP
 • параметри доступу до PhpMyAdmin