Дисковий простір

Якщо при використанні віртуального виділеного сервера VPS/VDS Ви стикалися з проблемою нестачі дискового простору, то, окрім підвищення тарифного плану, можна додати необхідний додатковий обсяг внутрішньої дискової підсистеми. Це може допомогти збільшити стабільність і покращити якість роботи Вашого сервера, а також заощадити кошти, не переходячи на дорожчий тарифний план послуги віртуального виділеного сервера VPS/VDS.

Важливо розуміти, що додатковий дисковий простір, так само як і основний дисковий простір виділеного сервера VPS/VDS, виділяється із системи зберігання даних, виконаних із застосуванням високошвидкісних SSD-накопичувачів. Ця технологія суттєво пришвидшує операції читання/запису і, як результат, призводить до швидшої роботи Ваших віртуальних серверів.

Які переваги?

  • Заощадження коштів, що дозволяє сплачувати лише за дисковий простір, не переплачуючи за інші характеристики сервера
  • Гнучкість у виділені необхідних ресурсів Вашого віртуального сервера VPS/VDS
5 0.14 0.14
за 1Гб
на місяць
Для замовлення додаткового дискового простору необхідно зайти в особистий кабінет у розділ "Товари/послуги" - "Віртуальні сервери", виділити Ваш сервер і за допомогою кнопки "Конфіг." змінити значення параметра "Дисковий простір".