VEmanager

VEmanager - рішення для віртуалізації на рівні операційної системи, яке дозволяє на одному фізичному сервері запускати безліч ізольованих копій операційної системи, часто звані віртуальні середовища або контейнери.

Віртуалізація на рівні операційної системи в OpenVZ дає кращу продуктивність, масштабованість, щільність розміщення, динамічне управління ресурсами, а також легкість в адмініструванні, ніж у альтернативних рішень.

VEmanager дозволить з легкістю збільшити прибуток вашого бізнесу за рахунок високої продуктивності при мінімальних витратах. Дане рішення ідеально підходить для надання гнучких тарифних планів клієнтам.

За допомогою VEmanager ви можете надати своїм клієнтам більш різноманітний спектр послуг і максимально полегшити управління ресурсами ..

Чому VEmanager?

  • Краща продуктивність системи, масштабованість, велика щільність розміщення VPS / VDS, динамічне управління ресурсами
  • Зручний, гнучкий і інтуїтивний інтерфейс
  • Потужний інструмент для надання послуг віртуалізації на базі OpenVZ

* Купуючи вічні ліцензії на ПЗ ISPsystem, Ви отримуєте не тільки ліцензію програмного забезпечення на необмежений термін дії, але і безкоштовні оновлення протягом одного календарного року. Вартість подальших оновлень на кожен рік для вічної ліцензії ПО ISPsystem дорівнює половині від вартості аналогічної річної ліцензії.